Skorzystaj z porady specjalisty +48 600 373 809
+48 502 304 176
Dostępne wersje kolorystyczne

R3 FENIX

SD - Steel Door

Piękny piecyk z paleniskiem na obrotowym postumencie - subtelna wizja ognia 360° za dużą giętą szybą

Nowoczesne urządzenie grzewcze z zamkniętą komorą spalania i doprowadzeniem powietrza z zewnątrz - pozwala to na zastosowanie piecyka w domach wyposażonych w wentylację mechaniczną z rekuperacją i domach pasywnych. Wyłożona materiałem ceramicznym komora spalania dba o czystość szyby i spalin i dodatkowo podnosi sprawność urządzenia.

Piecyki są wyposażone w rozdział powietrza na pierwotne i wtórne w komorze spalania. Dodatkowo powietrze wtórne służy również do czyszczenia szyby i dopalania cząstek stałych powyżej deflektora. Rozwiązanie to pozwala na zwiększenie sprawności piecyka oraz uzyskanie czystego spalania owocującego czystą szybą i niską zawartością pyłów zawieszonych w spalinach.

Moc grzewcza 7,6kW piecyka R3 Fenix pozwala na ogrzanie powierzchni 40-140m2.

Przyłącz kominowy rurą fi 150mm może być prowadzony do góry lub z tyłu w poziomie - ułatwia to ustawienie piecyka w Twoim wnętrzu.

R3 FENIX posiada obrotowy postument na którym pięknie prezentuje się palenisko i piecyk zyskuje na lekkości, dodatkowo można obrócić piecyk wokół własnej osi, by skierować ciepło i blask ognia w swoją stronę.   

Stalowe drzwi piecyka z dużą szybą panoramiczną giętą zostały wyposażone w 3-punktowego ryglowania, co zdecydowanie zwiększa szczelność drzwi i komory spalania.

Stalowe elementy obudowy mogą być lakierowane w kolorze czarnym lub szarym (grafitowym).

Obudowa wykończona wysokiej jakości kamieniem w kilku wariantach tak by łatwiej dopasować się do dowolnego wnętrza.

Warianty kolorystyczne w galerii i ulotce produktu.

 

 

 

Galeria