Skorzystaj z porady specjalisty +48 600 373 809
+48 502 304 176
 • Piecyki wolnostojące - moc zalet

  Piękna nowoczesna wizja ognia

  Atrakcyjny wygląd i łatwość montażu

  Zamknięta komora spalania

  Czysta szyba, mniej popiołu

   

 • Skrojone na miarę

  Nowoczesne piecyki wolnostojące na drewno to idealne rozwiązanie do nowoczesnego energooszczędnego budownictwa - mniejsza moc, mniejsza komora spalania i rozdział powietrza to większa sprawność i czystość spalin i szyby.

  Zamknięta komora spalania pozwala na zastosowanie piecyków w domach pasywnych, a także  budynkach z wentylacją mechaniczną z rekuperacją. 

 • Piecyki są eko

  Wysoka temperatura i mała komora spalania to czysta szyba i mniej popiołu

  Doprowadzenie, rozdział powietrza i system dopalania gazów w trosce o czyste spaliny

  Wysoka sprawność - mniejsza ilość spalanego drewna i więcej ciepła dla Twojego domu

DESIGN

Nasze piecyki zostały zaprojektowane przez wysoce wykwalifikowanych inżynierów z naszego działu projektowo-wdrożeniowego. Zastosowanie najwyższej jakości materiałów i wysoka precyzja wykonania stawia nasze piecyki w ścisłej czołówce. 

 

 

EFEKTYWNOŚĆ

Wysoka sprawność naszych urządzeń grzewczych pozwala na znaczne obniżenie kosztów ogrzewania. Zamknięta komora spalania, w którą są wyposażone wszystkie nasze piecyki, czyni je doskonałym rozwiązaniem do domów pasywnych i wyposażonych w wentylację mechaniczną z rekuperacją. 

 

 

MAGIA OGNIA

Najprzyjemniejsza w naszych piecykach jest magiczna wizja ognia. Najwyższej jakości szyby pozwalają nam się nią cieszyć jednocześnie skutecznie ogrzewają nasze domy.

 

 

 

UŻYTKOWANIE

Dla poprawienia codziennej obsługi w naszych piecykach zastosowaliśmy doprowadzenie powietrza z zewnątrz i rozdział z możliwością regulacji przepływu na powietrze pierwotne i wtórne służy nie tylko poprawieniu procesu spalania, ale także do czyszczenia szyby, co bardzo opóźnia proces brudzenia szyby. 

OFICJALNY DYSTRYBUTOR

logotyp inteligentne-ogrzewanie
Z dumą informujemy, iż firma INTELIGENTNE OGRZEWANIE jest w Polsce wyłącznym importerem Piecyków COLOR.